AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS

   Automobilį galite rezervuoti:

   Galimas išankstinis automobilio rezervavimas, atliekant bankinį pavedimą IĮ JOTIGA sąskaitą (Medicinos bankas). Atšaukus rezervaciją, sumokėtas avansas/užstatas negrąžinamas.

 

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPS

   Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para. Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas.

 

REIKALINGI DOKUMENTAI

 •  Fiziniam asmeniui:

Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Dokumentų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu planuojamas automobilio nuomos terminas. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojanti asmens dokumentą, kuriame duomenys apie asmenį parašyti lotyniškomis raidėmis.

 • Juridiniam asmeniui

Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir įmonės registracijos pažymėjimą (arba jo kopiją) ir įmonės vadovo pasirašytą įgaliojimą sudaryti automobilio nuomos sutartį.

 

APMOKĖJIMAS IR UŽSTATAS

   Užstato suma yra 150 - 300 €, priklausomai nuo automobilio ir nuomininko amžiaus, bei teisės vairuoti transporto priemonę stažo. Grąžinus automobilį tvarkingą ir įvykdžius visas nuomos sąlygas, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama. Už nuomos paslaugas galima atsiskaityti bankiniu pavedimu ar grynaisiais pinigais. Nuomininkas, prieš pasiimant automobilį, sumoka visą nuomos mokestį. Nuomojamų automobilių kainos nurodytos su PVM.

 BENDRIEJI REIKALAVIMAI VAIRUOTOJUI

  Minimalus vairavimo stažas – 3 metai.

  Minimalus vairuotojo amžius: 21 metai
 

AUTOMOBILIO PAĖMIMAS/PRISTATYMAS

   Automobilis yra pasiimamas ir pristatomas IĮ JOTIGA biurą adresu: Sedos g. 30-2, Telšiai. Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį kitą miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti. Šiai paslaugai taikomi papildomi įkainiai.

 

AUTOMOBILIO DRAUDIMAS

   Visi automobiliai apdrausti transporto priemonių valdytojų CA draudimais. Kakso draudimas galioja ne visoms transporto priemonėms.

 

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ

 • Nuomininkas privalo naudoti automobilį tik pagal tiesioginę patirtį, laikytis kelių eismo taisyklių, netransportuoti degių ar nuodingų medžiagų, narkotinių medžiagų, ar kitų daiktų, kurių laikymas ir gabenimas yra draudžiamas pagal LR įstatymus;
 • Nedalyvauti lenktynėse, nenaudoti automobilio kaip mokomojo, ar taksi automobilio, nevilkti juo kitos transporto priemonės ar priekabos;
 • Vairuoti tik blaivios būklės;
 • Užtikrinti, kad automobilio nevairuotų tretieji asmenys;
 • Laikytis nurodytų draudimo taisyklių;
 • Laikytis nustatytų KET taisyklių;
 • Pametus automobilio raktus/dokumentus, nuomininko finansinė atsakomybė: 290 €;
 • Įvykus draudiminiam įvykiui, nuomininkas padengia franšifę;
 • Automobilio vagystės atveju, nuomininkas privalo grąžinti IĮ JOTIGA, išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus;
 • Sugadinus ar praradus automobilį dėl nuomininko kaltės, nuomininkas atlygina IĮ JOTIGA, patirtą žalą.

 

Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu

   Nuomojantis automobilį Lietuvos teritorijoje- rida neribojama. Automobiliu galima važinėti ir užsienio šalyse, tik turint sutartyje patvirtintą IĮ JOTIGA leidimą. Nuomininkas privalo naudotis išsinuomotu automobiliu pagal paskirtį.

 

Pakaitinis automobilis

   Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, IĮ JOTIGA esant galimybei, suteikia Nuomininkui pakaitinį automobilį, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

 

Techninė pagalba

   Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.

 

Degalai

   Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinti automobilį privaloma taip pat su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka už trūkstamus degalus, su papildomu fiksuotu kuro pripildymo mokesčiu: 15 Eur.

 

Vėlavimas grąžinti automobilį

  Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 2 val. Vėluojant grąžinti automobilį daugiau nei 2 valandas, nuomininkas privalo sumokėti vienos paros nuomos tarifo mokestį.

  

Nenumatytos aplinkybės

   Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, IĮ JOTIGA pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavusi klientą. Grąžinamas visas sumokėtas užstatas.